Polka w finale ITF The Hague, przyjdź kibicować w Hadze w niedzielę 14 lipca 2024, godz. 13:30

Co-gdzie-kiedy ARCHIWUM

W sobotnim ćwierćfinałowym meczu, Polka Gina Feistel pokonała Ralucę Georgianę Serban reprezentującą Cypr 7(10):6(8), 4:6, 6:4.

Dwie godziny później wygrała półfinałowy mecz z Czeszką 6:2, 3:6, 6:4.

Polka Gina Feistel, która do tej pory w trwającym od poniedziałku turnieju, wygrała wszystkie swoje mecze i zagra ponownie w niedzielę 14 lipca o godz. 13:30 w finale zawodów teniswoych ITF The Hague. Ewentualne przesunięcia czasowe spowodowane prze z pogodę, można śledzić na stronie TUTAJ.

Bądź świadkiem, jak wschodzące gwiazdy tenisa walczą o miejsce w finale, w którym Polka zmierzy się z Holenderką Arantxa Rus. Dołącz do kulminacyjnego finałowego dnia w niedzielę 14 lipca, a bilety w cenie 15,00 euro zapewnią Ci miejsce na emocjonujące zakończenie turnieju.

Bilety na dzień finałowy można kupić na stronie itfthehague.com. Nie przegap tej szansy, aby stać się częścią akcji i zobaczyć, jak kształtują się przyszli mistrzowie tenisa w BICT Groep ITF w Hadze. Zabezpiecz swoje bilety już teraz i bądź częścią niezapomnianych wrażeń tenisowych!

Adres klubu tenisowego: Noordweg 44a, 2548 AC Haga, Holandia